به سایت اتحادیه آهن فروشان استان قزوین خوش آمدید- ما در این سایت تلاش می نماییم تا شمار را از آخرین تغییرات صورت گرفته در زمینه قیمت انواع آهن آلات ساختمانی آگاه سازیم. لطفا با ارسال نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید.

ساعت

اوقات شرعیاستیل پرایس

 • برخی دستورالعمل‌ها فرصت صادرات فولاد را از بین برد/ قیمت در اقتصاد ، دستوری نیست
    مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: دولت به دلیل تثبیت قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش قیمت به طور دستوری وارد بازار شد و سمت عرضه را دچار مشکل کرد که این امر رفته رفته سمت تقاضا را نیز متاثر کرد. این در حالی است که بازار به واسطه شوک ارزی و تورمی در اوایل […]
 • سهمیه های واردات فولاد به اروپا ، زنگ خطر برای قیمت
    سهمیه های اروپا بر روی واردات فولاد، زنگ خطر برای قیمت سهمیه های قطعی اروپا برای واردات فولاد از ۲ فوریه اجرایی خواهند شد. این مسئله می تواند خبر بدی برای مقاطع طویل ، خصوصا صادرکنندگانی چون ترکیه و روسیه باشد ، چرا که مقصد مهمی از صادرات آنها به اروپا می باشد . […]
 • افتتاح ۳ طرح معدنی و فولادی در استان کرمان
    وزیر صنعت ، معدن و تجارت امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه به کرمان سفر کرد و با حضور معاون اول رییس جمهور چند پروژه حوزه معدن و تولید فولاد به بهره برداری رسید . افتتاح گندله سازی میدکو شرکت فولاد بوتیای ایرانیان به ظرفیت ۵/ ۲  میلیون تن و سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیارد […]
صفحه اصلی گزارش ۹۵/۰۶/۱۶
گزارش بازار فولاد 95-06-16 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 16 شهریور 1395 ساعت 12:33

گزارش بازار فولاد

۹۵/۰۶/۱۶

 

بازار تیرآهن ذوب آهن اصفهان ثابت و بدون تغییرات محسوس.

 

بازار قوطی و پروفیل ثابت و همچنان روی مرز 2000 +-15  تومان بدون تغییرات محسوس.

 

بازار ناودانی و نبشی ثابت و بدون تغییرات قابل ملاحظه.

 

بازار میلگرد :

همانطوریکه در گزارشات قبلی پیشبینی شده بود، به دلیل ضعف تقاضای بالقوه بازار از یکطرف و از طرف دیگر رقابتی که بین عرضه کنندگان برای کسب سهم بیشتری از تقاضای بازار وجود دارد که بنا بر طبیعت تجارت و اصل رقابت اجتناب ناپذیر میباشد؛از اینرو روند افزایشی قیمتها با وجود توافقات صورت گرفته در نشستهای متعدد این گروه؛ دیروز متوقف و بلافاصله به سمت کاهش و ثبات تغییر جهت داد؛ رفتاری که همچون گذشته قابل پیشبینی بود. امروز دو جهت گیری در بازار مشهود است؛ گروهی قیمت محصولات خود را بدون تغییر اعلام کردند؛ و گروه دیگر محصولات خود را حدود 5 تا 30 تومان با کاهش قیمت اعلام کردند.

جزئیات روند تغییرات نرخ برخی از مبادی بر اساس اعلام قیمت انها در گروه تلگرامی عرضه کنندگان فولاد، امروز بشرح زیر رصد شد :

 

فولاد بردسیر : ثابت

 

فایکو : ثابت

 

آذر فولاد امین تیکمه داش : ثابت

 

فولاد آلیاژی یزد : ثابت

 

نورد فولاد گلستان : ثابت

 

فولاد کویر کاشان : ثابت

 

فولاد ارگ تبريز : ثابت

 

فولاد نیشابور :  ثابت

 

درپاد تبریز : ثابت

 

صبا فولاد زاگرس : ثابت

 

فولاد کاوه تیکمه داش : ثابت

 

شاهین بناب : ثابت

 

فولاد آناهیتا : 8تا12 حدود 10 تومان کاهش قیمت و الباقی ثابت.

 

پرشین فولاد : به استثناء 32 و 20 آ4 بقیه محصولات 30 تومان کاهش قیمت

 

آریان فولاد : 10 تومان کاهش

 

فولاد قزوین : 2 تومان کاهش قیمت

 

پارس آرمان : 7 تومان کاهش قیمت

 

فولاد حسن رود : 10 تا 20 تومان کاهش قیمت

 

فولاد سپهرایرانیان : 10 تومان کاهش قیمت

 

فولاد ابهر : 10 تومان کاهش قیمت

 

مجتمع فولاد ظفر بناب : 5 تومان کاهش قیمت

 

فولاد هیربد : 5 تومان کاهش قیمت

 

ذوب آهن اصفهان : 5 تا 10 تومان کاهش قیمت در مبادی رسمی و غیر رسمی

 

اتحادیه آهن فروشان قزوین

م. اصفهانی

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 16 شهریور 1395 ساعت 20:13
 

پیشخوان

اخبارفولادایران

 • بيت كوين، هر روز بدتر از ديروز
  بيت كوين در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ درصد از ارزش خود را از دست داد كه دومين روند نزولي بزرگ آن محسوب مي شود
 • سنگ آهن در چين ارزان تر شد
  پايگاه خبري فولاد ايران – روز گذشته قيمت سنگ آهن وارداتي در چين با توجه به افت قيمت ها در بازار نقدي و فيوچرز فولاد چين و حاكميت جو منفي بر بازار نزولي شد. آخرين قيمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استراليا 1.5 دلار هر تن ارزان تر شده 75.5 دلار هر تن سي اف آر ثبت شده است.
 • افزايش قيمت بيلت سي آي اس پذيرفته مي شود
  پايگاه خبري فولاد ايران – با رشد قيمت قراضه وارداتي در تركيه، عرضه كنندگان بيلت سي آي اس تصميم گرفتند قيمت ها را بالا ببرند و از طرفي برخي از خريداران در منطقه منا نيز تصميم گرفتند قبل از آغاز موج جديدي از رشد قيمت ها در آينده نزديك خريد بيشتري انجام دهند.
 • بازار ورق جنوب اروپا تحت فشار قيمت هاي رقابتي وارداتي
  پايگاه خبري فولاد ايران – در بازار جنوب اروپا ورق وارداتي قدرت رقابت خوبي دارد و علي رغم آن كه چشم انداز بازار جنوب اروپا در ابهام است قيمت ورق گرم تركيه 480 يورو معادل 551 دلار هر تن سي اف آر حمل ژانويه است و قدرت رقابت دارد. البته اين قيمت خيلي پايين است و تنها يك پيشنهاد قيمت است و در بازار موجود نيست. قيمت فعلي بازار 490 تا 500 يورو هر تن سي اف آر مي باشد.
 • پيش بيني رشد حدود 5 درصدي توليد جهاني فولاد
  پايگاه خبري فولاد ايران – گزارش اخير موسسه مپس حاكي از آن است كه انتظار مي رود توليد جهاني فولاد امسال 4.6 درصد رشد نسبت به سال 2017 داشته باشد و به 1.79 ميليارد تن برسد. بخشي از اين رشد هم به دليل برآورد رشد 6.3 درصدي توليد فولاد چين مي باشد.
 • بازار آهن و فولاد چين در يك نگاه
 • حذف كربن و نجات زمين
 • ايران با ارز ديجيتال به جنگ تحريم‌ها مي‌رود


اخبار مهم

باسمه تعالی

قابل توجه اعضای محترم اتحادیه آهن فروشان قزوین

به موجب نامه سازمان بازرگانی استان قزوین، در راستای اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها و به منظور برنامه ریزی در جهت تامین کالا و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، بویژه در خصوص کالاهای گروه اول و سوم هدفمندسازی، به اطلاع می رساند کلیه اعضای این اتحادیه اعم از عمده فروش و خرده فروش موظفند هر 30 روز یکبار موجودی انبار و واحدهای خود را بصورت حضوری و در قالب دو برگ فرم، به سازمان بازرگانی ارایه داده و پس از ممهور نمودن فرمها توسط کارشناسان این سازمان، یک نسخه از آن در واحد صنفی نگهداری گردد تا هنگام مراجعه بازرسان به رویت آنان برسد. واحدهایی که فرم اعلام موجودی را در موعد مقرر به این سازمان ارایه ننمایند و یا خلاف واقع را در فرم درج نمایند، مطابق قانون تعزیرات حکومتی و حمایت از مصرف کنندگان با آنان برخورد خواهد شد.

دریافت فرم


راه اندازی شده توسط isteel. Mohammad Esfahani Valid XHTML and CSS.